MOJE BUSINESS ODYSSEA

KDO JE ANDREA KINDERMANN?

Prošla jsem si pracovně ledasčím. Překvapivých příběhů z firem by bylo fakt spousta. Žila jsem a pracovala téměř 10let v Praze, ale i několik let v Německu. Při svých osudových cestách jsem potkala ty nejbohatší, ale i nejchudší lidi světa. Přesto nebo právě proto jsem zůstala svá. 

Kdybych měla shrnout svoje vzdělání, zkušenosti a praxi, řečí nudných životopisů, znělo by to asi takhle

  • mám vysokoškolské vzdělání z ekonomické fakulty
  • mám zkušenosti  a téměř 20 let praxe ze "sales and marketing" (PepsiCo., OMD, top vision, atd.)
  • mám pracovní zkušenosti ze zahraničí, domluvím se anglicky i německy

Mým dosavadním nejlepším a nejúspěšnějším rokem v životě byl rok 2016. 

 

JÁDREM VEŠKERÉ MÉ ČINNOSTI BYLA, JE A BUDE

SPOJOVÁNÍ LIDÍ

MOJE BUSINESS ODYSSEA za posledních 20 LET

1996 - 2017

2015 - dosud SPECIALISTA A SPRÁVCE SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

AUTORKA a LÍDR Fb sk. PRO CHOMUTOVÁKY, více jak 12.000 členů

Informační, publicistické a personální vztahy s veřejností na Chomutovsku. Všeobecný přehled o kompletním dění v našem regionu, včetně propagace nabídek práce v regionu. Díky tomuto vlastnímu projektu a iniciativně, jsem navázala nejen mnoho kontaktů i osobních vztahů s občany města Chomutova, ale získala si tak velikou důvěru, povědomí i vliv na Chomutovsku. Skrz tento projekt realizuji vizi a strategii na zlepšení image resp. pověsti našeho města i regionu, a to  intenzivně, pravidelně a ve svém volném čase (za necelé dva roky jsem strávila více jak 1000 hodin na online rozvoji našeho regionu).  

 

2013 - 2015 PRACOVNÍ ZAHRANIČNÍ STÁŽ V NĚMECKU, VOITH - WAGON 

Přestože jsem inženýrka ekonomie, tak  jsem pracovala v německé automobilce vyrábějící díly např. pro Mercedes či Porsche - na dělnické pozici. Šla jsem tam kvůli jazyku a také kvůli výdělkům. Manuální práce jsem se nebála. Specialitou této firmy je výroba velkých komplexních tělesných modulů z oceli nebo lehkých materiálů pro osobní a nákladní automobily. Byla to opravdu fyzicky velmi  náročná a přesto neopakovatelná zkušenost. V Německu jsem si uvědomila jak moc mi na Česku záleží, jak moc jsem svázaná se svým domovem a také to, že se chci vrátit domů a něco zásadního pro své rodiště  udělat. Něco změnit. A tak vznikla po mém návratu domů FB skupina PRO CHOMUTOVÁKY, čítající téměř 9000 členů (2/2017)

2010 - 2012 MATEŘSTVÍ

Moje nejnáročnější  životní výzva, být dobrým a ještě lepším rodičem. Narozením moji dcerky jsem si uvědomila, že odpovědnost za život druhé člověka je ten nejtěžší životní úkol, který si vůbec můžeme kdy dát.

2007-2010 MARKETING, SALES a PERSONAL MANAGER, CHOMUTOVSKÉ NEMOVITOSTI, moje realitka

K realitám jsem se dostala přes pražskou společnost DŮMREALIT. Zde jsem se během pár měsíců vypracovala nejen na makléře měsíce - tedy nejlépe prodávajícího makléře ve firmě za dané období. Díky velikým osobním ambicím jsem se osamostatnila a založila si vlastní kancelář, zaměřenou na poskytování  individuální realitní služby. Měla jsem pod sebou několik makléřů. Vlastní byznys mě naučil nejen naprosté nezávislosti, ale také objevovat nečekané obchodní i životní  příležitosti.

2006-2007 MARKETING A PR MANAGER, GRANDHOTEL PUPP

Ve světově proslulém hotelu, nasáklém kulturní inspirací a více jak 300letou historií,  jsem prožila inspirativní pracovní chvíle. Byla jsem odpovědná za Marketing a PR hotelu. Setkávala jsem se s významnými lidmi včetně osobního setkání s Václavem Klausem. Jezdila jsem prezentovat hotel na mezinárodní veletrhy a další zahraničních akce. Tady jsem si uvědomila, že kariéra není tou nejdůležitější věcí v životě.

2004 - 2005 PR MANAGER a tiskový mluvčí, TOP VISION

Pracovat v top vision, byla pro mě obrovská čest. Spolupodílet se na organizaci, propagaci  a veřejné prezentaci nejrůznějších vzdělávacích akcí, konferencí a for, kterých se navíc účastnili nejpřednější představitelé a elita našeho národa. Pracovat v Praze a žít v Praze bylo v té době překrásné. Navíc jsem díky této firmě, prošla nejrůznějšími obchodními semináři. Pochopila jsem, že abych mohla být úspěšná, nikdy se nesmím přestat  rozvíjet, růst a hlavně vzdělávat.

V roce 2005 jsem byla jednu sezonu odpovědná  a za marketing a PR ZOOPARKU CHOMUTOV.

2000-2003 PR Manager, OMD

Pracovat v přední mediální agentuře a moci nahlédnout pod pokličku mediálního byznysu, to byla skutečně výživná zkušenost. Díky každodennímu působení v centru Prahy, ale i v centru českého mediálního dění jsem pochopila, že v životě není vše tak, jak se to jeví a jak je médii často prezentováno. Díky spolupráci s OMD jsem si už tehdy udělala vlastní názor na naši mediální scénu.Od té doby klasickou televizi téměř nesleduji.

 1999 HR KONZULTANT, U-MAN PRAHA - práce při studiu VŚ

Pracovat v personální agentuře byla jedna z nejkrásnějších pracovních zkušeností. Potkala jsem zde nejen spoustu zajímavých lidí, ale především jsem se naučila to, co je v pracovní profesi podstatné.

1996 - 1998 MARKETING ASISTENT, PEPSI Co. - práce při studiu VŠ

Už když jsem přišla na ekonomickou fakultu do Prahy, bylo jasné, že si chci najít pracovní uplatnění, které mě zasvětí do podstaty obchodní agendy a korporátního fungování. A tak jsem se chytla příležitosti a dostala se na pracovní pozici marketingové asistentky v české pobočce Pepsi Coly (to samé se mi podařilo ještě v létě roku 1999, dostat se ke spolupráci s firmou Microsoft a mmj. se tak osobně setkat s Billem Gatesem). To mi pomohlo uvědomit si, že i ty nejbohatší lidé světa jsou také jen lidé.

 

Mých 20 pracovních let bylo opravdu pestrých. Ve své profesi jsem se potkala s obrovským množstvím lidí. Každý mi něco dal a každý něco naučil. A pochopila jsem jedno, že ve světě firem musím být připravena opravdu na všechno. Nikdy nevíte, co za minutu přijde, co vás potěší a co zase zklame. Svět i náš život se totiž neuvěřitelně rychle mění. Jediným správným řešením je flexibilita, pružnost a otevřenost ke změnám.

Přeji vám na Vaší profesní cestě oči, mysl  i srdce doširoka otevřené.

A KONEJTE  DOBRO. Vše ostatní přijde samo. Věřte mi, že vím o čem mluvím. 🙂 

Vaše Andrea Kindermann, TO BE ONLINE

 

NAJDETE MNE NA FACEBOOKU

NAJDETE MNE NA YOUTUBE

NAJDETE MNE NA GOOGLE+

VAŠE 3 KLÍČE K ÚSPĚCHU

Inspirujte se, jak dosáhnout cokoli chcete.Stáhněte si ZDARMA můj eBook 3 KLÍČE K ÚSPĚCHU

Zadejte Vaše jméno a email a získejte obratem zdarma moje osobní know-how. Váš email je u mne v bezpečí.

Vaše Andrea Kindermann, TO BE ONLINE

Kontakt

Telefon

+420 773 95 93 99

E-mail

andrea.kindermann@email.cz

Facebook

https://www.facebook.com/ProRebelku